Płatności

Sklep internetowy dywany24.com udostępnia swoim klientom kilka firm płatności:

Pobranie – zapłata odbywa się poprzez przekazanie gotówki kurierowi przy odbiorze przesyłki. Koszt przesyłki za pobraniem to 0 złotych.

Przelew tradycyjny – klient wykonuje przelew z własnego rachunku bankowego. Wpłatę można zrealizować zarówno z rachunku z dostępem przez internet, jak i w okienku bankowym lub też w placówce Poczty Polskiej. Koszty przesyłki przy przelewie tradycyjnym to 0 złotych.

Raty PayU– Wypełnij krótki formularz poniżej i zaakceptuj umowy online. To tylko kilka kliknięć, bo większość danych uzupełnimy za Ciebie!

Dane do wykonania przelewu:
Rexcarpet s.c ul. Lekcyjna 4/ 7, 51-169 Wrocław
MBANK 03 1140 2004 0000 3502 4398 8820
W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko.

Płatności online – to wygodna, szybka i bezpieczna forma zapłaty obsługiwana przez system płatności.pl. W ten sposób mogą Państwo przekazać nam zapłatę natychmiastowo, nawet z konta w innym niż nasz banku. Przy wybraniu tej formy zapłaty klient jest przekierowany na stronę wybranego przez siebie banku, aby dokonać tam płatności. Prosimy o niezmienianie danych zawartych w formularzu zapłaty. Koszt przesyłki przy płatnościach online to 0 złotych.

Zakupy opłacane przy użyciu serwisu PayU.pl wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa za sprawą:

  • spółka PayU S.A. posiada Status Agenta Rozliczeniowego

Zgodnie z decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego wydanej w dniu 15 czerwca 2007 roku spółka PayU S.A. otrzymała status Agenta Rozliczeniowego. Aby uzyskać ten status, spółka musiała spełnić odpowiednie wymagania, które wskazane są w Ustawie o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.). Wszyscy Agenci Rozliczeniowi znajdują się pod nadzorem Prezesa Narodowego Banku Polskiego i są zobligowani do przekazywania Narodowemu Banku Polskiemu rozliczeń aktualnego stanu pieniędzy. Raporty zawierają szczegółowe dane zgodne z wymogami ustawowymi, które obejmują między innymi liczbę akceptantów, liczbę oraz wartości wykonanych transakcji pieniężnych, liczbę skutecznych i nieskutecznych prób wykonania transakcji, liczbę transakcji naruszających prawa oraz zasady uczciwego obrotu (są to przykładowo transakcje z użyciem utraconych bądź ukradzionych kart płatniczych). Te sklepy lub serwisy internetowe, które posiadają umowę z Agentem Rozliczeniowym takim jak PayU S.A., gwarantują swoim klientom jasne zasady rozliczeń i bezpieczeństwo realizowanych transakcji.

  • bezpieczny protokół SSL EV do transmisji danych

Przekazywanie danych na stronach internetowych, które współpracują z systemem PayU S.A. jest zabezpieczone protokołem SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer). To protokół, który odpowiada za najlepsze standardy zabezpieczenia tożsamości. Dane przekazywane pomiędzy sklepem internetowym czy też serwisem oraz klientem są poddane szyfrowaniu.

  • zastosowanie technologii 3D-Secure

Dzięki nowoczesnej technologii 3D-Secure płatności przez internet są jeszcze bezpieczniejsze. Dzięki 3D-Secure można zabezpieczyć kompleksowo transakcje internetowe, które bazują na wykorzystaniu kart płatniczych. Karty poddawane są specjalnej weryfikacji przed ich zastosowaniem, dlatego każdy właściciel karty dodatkowo potwierdza swoją tożsamość przez podanie odpowiedniego hasła. Dalsza procedura autoryzacji karty płatniczej następuje tak samo, jak w przypadku transakcji niezabezpieczonych użyciem technologii 3D-Secure.

Dodatkowo każda transakcja wykonana za pośrednictwem PayU.pl jest monitorowana. Nad poprawnym przebiegiem transakcji czuwa specjalna Sekcja Bezpieczeństwa. Na wszystkie pytania klientów odpowiada Dział Obsługi Użytkownika.