Zostaw opinie

Twój salon zdobi spory dywan, kupiony w naszym sklepie? A może na podłodze w sypialni wylądował wreszcie wymarzony, puchaty dywanik? Mamy nadzieję, że użytkowanie produktów ze sklepu Dywany24.com jest dla Ciebie przyjemnością. Staramy się dostarczać najlepszą jakość w świetnej cenie.

Prosimy, daj nam znać, jak podobają Ci się nasze produkty. Zostaw w Google opinię o dywanach, a także o dostawie i obsłudze klienta. Osoby rozważające zakup do swojego mieszkania będą Ci wdzięczne. Z góry dziękujemy!

Link do naszej wizytówki Google: google.com/dywany24

Nina Grodecka
Nina Grodecka
18. Czerwiec, 2024
Zaczynając od dużego wyboru kształtów i wzorów przez proces składania zamówienia a kończąc na dostawie to wszystko przebiegło sprawnie i szybko, będę polecać dalej.
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
5. Czerwiec, 2024
Mega szybko.zgodnie z oczekiwaniami....SUPER
Dorota
Dorota
29. Maj, 2024
Jestem pozytywnie zaskoczona: jakością i kolorystyką dywanu, jego obszyciem, ceną, szybkością wysyłki. Szczerze polecam!
Magdalena Wielgosz
Magdalena Wielgosz
21. Maj, 2024
Dywan okazał się jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. To nie był mój pierwszy zakup w tym sklepie. Dostawa błyskawiczną. Gorąco polecam.
Aniela
Aniela
22. Marzec, 2024
Uwielbiam mój nowy dywan z kolekcji Emir! Piękny wzór, wysoka jakość, miękki materiał i łatwość czyszczenia sprawiają, że jest idealny dla mojego wnętrza. Gorąco polecam!
Agata Marzec
Agata Marzec
21. Marzec, 2024
Zakup dostarczony błyskawicznie. Jakość dywanu zgodnie z oczekiwaniami.
Monia 13218
Monia 13218
19. Marzec, 2024
Konkurencyjne ceny, bezkonkurencyjna oferta i obsługa. Polecam 😇
graazynka sawka
graazynka sawka
18. Marzec, 2024
Bardzo miłe zaskoczenie , przepraszam ale za te pieniądze nie spodziewałam się takiej jakości . Jestem bardzo zadowolona !
Weronika Taranowicz
Weronika Taranowicz
12. Marzec, 2024
Bardzo pomocni 🙂
Mikołaj Betlej
Mikołaj Betlej
22. Grudzień, 2023
Super jakość, dobra i szybka obsługa